Wolna Strefa

Wrzesień wraca . . . szkoła wraca . . .

Opublikowano: 07.09.2017

W miłości pragniesz, by ci wierzono W przyjaźni - by cię rozumiano Marcel Achard

Wakacje 2017 roku dobiegły już końca. Rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018!!

Przypominamy, że w dni nauki szkolnej Klub Wolna Strefa w Skrzelczycach będzie otwarty:

pon-pt 13:00-19:00

sob 10:00-14:00

 

Serdecznie zapraszamy was wszystkich!!

 

A tymczasem....

ostatkiem wakacyjnych sił gościliśmy na dożynkach organizowanych przez gminę Pierzchnica, podróżowaliśmy z innymi klubami WS do Wrocławia, byliśmy również w Bałtowie, a w pierwszą niedzielę września uczestniczyliśmy w festynie w Zagnańsku.

 

Serdeczne podziękowania za współpracę i wkład włożony w życie i działalność Klubu ślemy naszym Paniom Seniorkom. To one umiliły swoim śpiewem uroczystości dożynkowe w Górkach oraz dały pokaz pełnego profesjonalizmu jako zespół folklorystyczny "Skrzelczaneczki" w Zagnańsku. Do naszego klubu wnoszą mądrość i ciepło, jakiego potrzebujemy w naszej codziennej pracy.

 

Na zdjeciach P. Kazimiera Kruk, P. Teresa Moskwa, P. Teresa Juśkiewicz, P. Teresa Szaruga, P. Władysława Misztal, P. Zofia Gąsiorowska, P. Zofia Makuch, P. Maria Ozimirska i P. Maria Jędrzejowska.

 

Na uroczystościach w Zagnańsku nastroje dopisywały naszym klubowiczom:) Można uznać, że gorączka warkoczyków po ostatnim festynie w Kielcach jeszcze im nie przeszła... klubowiczki brały również udział w konkursie o św. Rozalii.. nie obyło się bez nagród...brawo dziewczyny!

 

29.08.2017 r. klubowicze wraz z Panem Kacprem napawali się widokami panoramy Racławickiej oraz odwiedzili ZOO we Wrocławiu.

 

Na koniec wakacji 2017 r. wyjechaliśmy na wycieczkę do Bałtowskiego Parku Rozrywki. Pani przewodnik pokazała nam kawałek historii z świata dinozaurów. Mieliśmy okazję obejrzeć oceanarium oraz sabatówkę, czyli wioskę czarownic.