Wolna Strefa

Nasze sekcje czyli nauka i zabawa.....

Sekcje w Klubie:

Codziennie od 14:00 do17:00 godz. w naszym Klubie możesz odrobić lekcje lub  skorzystać z pomocy wychowawcy w nauce!

 

Codziennie mamy gry i zabawy w których chętnie biorą udział nasi klubowicze.

Sekcja sportowa podczas, której klubowicze mają możliwość gry w piłkę nożną oraz siatkową na boisku klubowym. Również w ramach tej sekcji organizowane są zabawy i gry dla młodszych klubowiczów.

 

 

PONIEDZIAŁEK

Dzień poświęcamy na odrabianie straconego materiału z wszystkich przedmiotów szkolnych. Tego dnia możecie uzyskać pomoc wychowawców w matematyce, przyrodzie, historii oraz języku angielskim.

Prowadzone są również korepetycje z matematyki ,fizyki i chemii,p.Szymon jest bardzo wymagający i dużo poświęca czasu swoim podopiecznym.

WTOREK

Sekcja kulinarna prowadzona przez Pana Kacpra oczywiście wspólnie z klubowiczami, w godz. od 16:00-18:00. Na tej sekcji klubowicze będą mogli poznać tajniki smacznej kuchni, nauczyć się przyrządzać różne potrawy oraz przede wszystkim smakować...

 ŚRODA

Sekcja plastyczna w godzinach od 16:00 - 18:00  prowadzona przez Panią Julitę na której powstaję wiele arcydzieł, rękodzieł oraz ujawniają się prawdziwi artyści:)

 

 

CZWARTEK

Zajęcia wokalne- uczestnicy tej sekcji poznają magię sceny estradowej. Pracują nad wokalem, wyrazistością i ruchem scenicznym. Starają się  wykonywać piosenki innych wykonawców, przy tym jednak nie tracąc swojej osobowości, własnych wartości i przekonań muzycznych.

 

PIĄTEK

Sekcja teatralna- dla młodszej grupy wiekowej odbywa się od godz. 15:00.

A na niej młode aktoreczki zapoznają się ze specyfiką teatru czyli czym jest, kto go tworzy, na czym polega praca aktora itp.

Sekcja teatralna dla grupy starszej odbywa się od godz. 16:00-18:00.  Na sekcji klubowicze zgłębiają tajniki sztuki teatralnej. Dzieci i młodzież przygotowują spektakle i występują między innymi w Szkole Podstawowej w Pierzchnicy jak również w Domu Opieki Społecznej oraz  uroczystościach gminnych.

Zajęcia z języka angielskiego dla każdego! Co piątek w klubie odbywają się zajęcia   w których uczestniczą dzieci ze Szkoły Podstawowej jak również z gimnazjum prowadzi je  wolontariuszka "anglojęzyczna" Kasia.

SOBOTA

Czas wielkich porządków w naszym klubie, na jego terenie i nie tylko.


Zapraszamy serdecznie !!!